Kategorie
Wasze Ogłoszenia

Profesjonalne systemy operacyjne – profesjonalne szkolenia

Państwo: Polska
Miasto: Łódź
Imię i nazwisko: Tomasz Rybka
Kontakt mailowy: rybakto@op.pl
Opis:
Stowarzyszenie Senior w Akcji ogłasza przetarg związany z przygotowaniem oferty na szkolenia z najlepszych systemów operacyjnych. W ramach szkolenia przewidziane są trzy grupy, każda po 15 osób. Szkolenie każdej z grup powinno trwać 10 godzin lekcyjnych. Mam nadzieję, że doskonale się wyraziłem, że nie muszę przedstawiać niczego więcej. Profesjonaliści w tej dziedzinie, firmy zajmujące się szkolenia z systemów operacyjnych takich jak choćby Windows będą wiedzieć jak skroić odpowiednie ogłoszenie


Imię i nazwisko: Kamil Backa
Treść:
Szkoła Windowsa Pana Miarki to gwarancja najlepszej, najdokładniejszej nauki. Jeżeli cenicie sobie wysokie wykonanie usług w tej dziedzinie, jeżeli chcecie mieć pewność, że wasi seniorzy doskonale będą wiedzieć jak przyswoić wszystko w ramach OS Windows to proszę o jedyny normalny wybór czyli naszą szkołę


Imię i nazwisko: Barbara Kamińska
Treść:
Proszę skorzystać z ogromnych możliwości przygotowanych przez szkołę komputerową EDU TECH. Nasza szkoła to wieloletnie doświadczenie w nauce komputerowej. Od systemów operacyjnych, poprzez programy użytkowe aż do nauki związanej z surfowaniem po internecie. Polecamy EDU TECH.